Ka kohë që paralajmëron se do të vijë me diçka shumë të madhe dhe më në fund ka shuar kureshtjen e të gjithëve.

Blero ka zbuluar se së shpejti do të vijë me “La vida loca 3”, shkruan GazetaExpress.

Kujtojmë se “La vida loca” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe F- Kay ishte mjaft e suksesshme për të pasuar më vonë me “La vida loca 2”, të cilën e solli remix me dosta, pjesë e së cilës ishte edhe Mc Kresha me të cilin sot nuk flet.

Ajo që nuk dihet akoma është se me kë do të vijë pjesa e tretë e këtij projekti mjaft të pëlqyer nga publiku.