Blac Chyna ka zbuluar linjën e saj të re të kukullave figurine të enjten në Los Anxhelos.

Modelja 29 vjeçarja dukej si një kukull me veshjen që kishte përzgjedhur,

Nëna e dy fëmijëve dukej tejet seksi, teksa ekspozoi shumë nga lëkura.

Ajo nxori në pah gjoksin gjigant dhe të pasmet e saj bombastike dhe barkun e sheshtë, në veshjen me ngjyra.