Blac Chyna dëshiron t’ua kujtojë njerëzve se pavarësisht që ajo është në një ndarje të shëmtuar me Rob Kardashian, ajo mund të duket bukur dhe në top formë.

Ylli 29 vjeçar ka pozuar tejet seksi në bikini, derisa fotografinë e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram,

Bukuroshja ka pozuar në të bardha, teksa ka nxjerrë në pah gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante.

Blac, e cila është nënë e dy fëmijëve, ka një fizik për mrekulli dhe për zili.