Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë munduar ta mbajnë sa më larg vëmendjes së publikut lidhjen e tyre 2-vjeçare.

Ata nuk kanë pranuar të flasin asnjëherë për historinë e  dashurisë, dhe kanë shmangur çdo dalje bashkë, sidomos në rrjetet sociale.

Por duket se ju është sosur durimi dhe nuk e përmbajnë dot veten, të paktën Krenari. Ky i fundit në një foto të postuar nga Luana, e cila dukej tejet e nxehtë  veshur me një bluzë që mbante mbishkrimin “më e kërkuara”, e ka bërë zemrën gurë dhe i ka komentuar para të gjithëve…

“S’ka asnjë dyshim për këtë”, i shkruan ai të dashurës së tij seksi.

Global