Ajo është një nga aktoret më të përfolura në botë, e cila kurrë nuk ka frikë që të ekspozojë figurën e saj sensacionale.

Dhe Bella Thorne publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, duke treguar linjat seksi trupore,

Ylli 19 vjeçar ka pozuar para pasqyrës, duke ekspozuar të pasmet seksi në bikini dypjesësh të gjelbër