Ajo dukej si një yll i vërtetë për fushatën e Nike’s Cortez.

Kështu që nuk ishte befasi që Bella Hadid u pa sportive, gjatë një paraqitje në New York të mërkurën,

Modelja tregoi linjat e saj tejet seksi trupore e veshur në pak rroba, në të cilat dukej përplot stil.

20 vjeçarja mori gjithë vëmendjen në rrugë, derisa tregoi këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes