Bebe Rexha ka mahnitur mbrëmjen e djeshme në Video Music Aëards të organizuar nga MTV në Kaliforni.

“këngëtarja shkëlqente në një fustan të markës “La Bourjoisie”

Fustani gjysmë transparent që kishte në këtë ceremoni i nxori në pah format tërheqëse trupore. Këngëtarja bionde njihet për kualitetet e saj vokale, ku mori dhe çmimin “Artistja më e mirë e Vitit”.