Bebe Rexha vjen me një këngë rep.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar  “That’s it”.

Në këtë këngë Bebe Rexha nuk është vetëm, por në bashkëpunim me reperët e njohur, Gucci Mane dhe 2Chainz.

Ndryshe, kjo është hera e parë që Bebe vjen me një këngë rep.