Barcelona vazhdon të kërkojë një futbollist për të zëvendësuar Neymarin

Drejtuesit e Barcelonës janë duke u interesuar për brazilianin fantastik të Chelseat, Willian, shkruan France Football.

Coutinho dhe Dembele janë dëshirat kryesore, por në rast se dështojnë transferimet e tyre, atëherë Willian është zgjedhja e parë. e trajnerit Ernesto Valverde.

Braziliani nuk e ka të sigurt vendin në Chelsea dhe Barcelona do të ishte një mundësi e madhe për të.