Në muajin nëntor, këngëtari Ergi Dini është ndarë nga jeta si pasojë e një aksidenti me motorr.

Pas vdekjes së vëllait të saj të vetëm, motra e Ergi Dinit, Barbana ka shprehur dhimbjen e saj edhe publikisht.

Para pak kohësh ajo bëri dhe një tatuazh në dorë më fytyrën e tij, shkruan Sovrani.info

Së fundmi, në Instagram ajo ka publikuar një foto të Ergit.

“Nuk e di kur do mundem te vazhdoj te bej sikur po jetoj”, ka shkruar Barbana në foton e publikuar