Atletico Madrid dhe Liverpool po diskutojnë mes tyre finalen e “Audi Cup”. Ky takim luhet në “Allianz Arena” të Mynihut.

Në minutën e 34-t zhbllokohet rezultati. Talenti shqiptar, Keidi Bare, kalon ekipin spanjoll në avantazh me një gjuajtje me kokë.