Nuk ka shumë kohë që ata kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë

Madje për kohë rekord janë  kthyer në çiftin më  të diskutuar në  mediet rozë.

 Keni ide se për kë  po flasim?

Bëhet fjalë  për këngëtarin Bruno dhe aktoren Arta Nitaj. Ata të dy “përrallën ” e tyre të  dashurisë e kanë nisur që disa muaj por publike e kanë bërë që pak javë , transmeton Sovrani.info

Madje Arta dhe Bruno kanë tatuazhe të njëjta.

Si duket janë shumë  të dashuruar sepse kanë  vendosur që të marrin edhe një hap. Mos u ekzaltoni nuk po fejohen, thjesht Bruno do të  lansojë shumë shpejt një  baladë dhe pjesë e klipit do të jetë bukuroshja Arta Nitaj.

Sipas burimeve të Sovranit tashmë kanë nisur përgatitjet e para të  klipit dhe Arta me Brunon do bëjnë namin.

Prisni shumë surpriza se ky klip do lërë  gjurmë në industrinë muzikore shqiptare

Global