Është një nga blogeret më seksi dhe të lakuara. Këtë herë bukuroshja Armina Mevlani na ka treguar sesi po e pret perëndimin e diellit, ndërkohë që ndodhet në det.

E veshur me një palë rroba banjo trup, ngjyrë gurkali ajo duket më seksi dhe në formë në se kurrë. Nuk është hera e parë që Mevlani na impresionon me format e saj dhe pozat gjithashtu.