Ish-banorja e Big Brother ka provokuar me pamjet që ka publikuar në Instastoryn e saj.

Në një mbrëmje festive ajo ka futur duart në të pasme kërcimtares sexy. Teksa ajo tundet e shkundet Armela është ndjerë e provokuar dhe kurioze duke mos mbajtur dëshirën për të prekur të pasmet bombastike të vjazës , së cilës nuk i ka treguar fytyrën.

Mënjehërë në rrjet kanë filluar të hidhen dyshimet e para se, bukuroshja e Big-ut është Lesbike. Por a është me të vërtetë lezbike, kjo mbetet për t’u parë në ditën e ardhshme.