Bukuroshja seksi Angela Martini sot na tha mirëmëngjes nga Ibiza.

Këtë e bëri me një pozë tejet provokative me të cilën ajo ka mahnitur ndjekësit e saj.

”Mirëmëngjesi” , tha Angela Martini tek shfaqej në bikini. Ndërsa sigurisht se nuk kanë munguar pëlqimet e shumta dhe komentet nga fansat e saj të shumtë.

Kujtojmë se ajo është njëra ndër femrat më të komenutara në media sa i përket linjave trupore e jetës që ajo bën.