Një ndër bukuroshet që mori famën në krahët e bashkëshortit është padyshim Andrra Destani.

Ajo është e martuar me këngëtarin Sinan Hoxha dhe së bashku kanë një djalë.

Andrra përpos që është një nënë dhe grua e përkushtuar ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja vazhdimisht publikon fotografi me bashkëshortin dhe djalin e saj duke treguar se sa të lumtur janë bashkë.

Por kësaj here Andrra ka postuar një imazh në Instagram e veshur me një fustan teje elegant, ku ajo duket shumë bukur.

Ndryshe dihet se Andrra dhe Sinani dje kanë festuar përvjetorin e martesës.