Amber Rose u shfaq më ndryshe se zakonisht në ceremoninë e çmimeve VMA këtë të dielë.

Ajo dhe i dashuri i saj, reperi 21 Savage, pozuan në hyrje në përqafim të njëri-tjetrit dhe u dukën ende në qiellin e shtatë teksa janë në fillet e romancës së tyre.

Amber, e cila njihet për flokët e saj të shkurta, mahniti me “flokët e saj të gjata” që shkonin mjaft bukur me fustanin e saj të zi.