Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman po shijojnë ditët e nxehta.

Ata nuk publikojnë shpesh fotografi bashkë me njëri-tjetrin, por kësaj radhe e publikuan një shumë të ëmbël, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e shkrepur nga plazhi, Almeda dhe Çënari shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë.

Almeda nuk ka pasur fjalë rreth kësaj fotoje, vetëm kishte vënë emojin “????”.