Mes figurave publike që do ndjekin sonte ndeshjen në mes Shkëndijës dhe Milanit në arenën “Telekom” në Shkup, janë edhe lideri i BDi-së, Ali Ahmeti dhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli./TetovaSot

 

https://www.facebook.com/TetovaaSot/videos/1701066976593426/