Pasi i hakuan profilin e saj në Instagram moderatorja e njohur dhe aktivistja e nismës ‘Ti je Luledielli’ është kthyer super aktive në rrjetet sociale.

Albana Osmani është një nga femrat shqiptare e cila rifreskon postimet e saj më shpesh nga të gjithë. Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku duket super seksi deh mjaft verore.

Krah fotos ajo shkruan: ‘Unë jam flutura jote’. Albana deri më tani nuk dihet nëse është në një lidhej dashurie. Për të dihet shumë pak lidhur me jetën private.