Kantautori Albana Skënderaj ështeë një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.

Ai ka ndarë një foto me miqtë e tij në Instagram ku duket krah vëllait të tij Taulantit.

“Eshte fat te kesh nje vella si ty” shkruan ai. Por menjëherë pas këtij postimi ka reaguar dhe i vëllai i cili është shprehur seështë ndjerë mjaft i lumtur dhe njëkohësisht i emocionuar pas fjalëve të tij.

‘Me ke lene pa fjale dhe me dy pika lote.’ –shkruan Taulanti. Publikime të tilla gjenden rrallë në profilin e Albanit