Aktorja 44-vjeçare Gabrielle Union dhe basketbollisti amerikan Dwyane Wade morën të gjithë vëmendjen në plazhin e Mykonos të Greqisë të enjten.

Gabrielle shfaqi format e saj me bikini, ku edhe pse është në moshën 44 vjeçare mori vëmendjen e të pranishmëve.

Në krahët e bashkëshortit të saj, basketbollistit Dwyane Wade, Gabrielle dukej mjaft e lumtur.