Një aksident masiv ka ndodhur këtë pasdite në Qafë-Thanë.

Nga të dhënat e para mësohet se në aksident janë përfshirë 4 makina, çka ka sjellë problem në qarkullimin e mjeteve.

Nga aksidenti ka pasur vetëm një person që ka marrë dëmtime të lehta, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e aksidentit.