Sot në mbrëmje, rreth orës 21 e 30 minuta, ka ndodhur një aksident trafiku në Komoran.

Në këtë aksident, ku janë përfshirë dy vetura, kanë mbetur të lënduar 4 persona.

Rastin e ka konfirmuar kzëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

Sipas saj, policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.