Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në Kaçanik të Hanit të Elezit.
Sipas lexuesit për TetovaSot dhe i cili ka dërguar foton thotë se në aksident ka të të lënduar, por pa saktësuar numrin e personave të lënduar.
Policia e Kosovës ka dalë në vendngjarje dhe ka kryer inspektimin dhe po heton shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin.