Ajo është e famshme për format e saj seksi.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren Casey Batchelor.

Britanikja është 32 vjeç.

Këtë herë ajo po bën disa pushime luksoze.

Për fansat ajo sjell nga Portugalia disa imazhe shumë seksi.