Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri këtë verë ka qenë mjaft aktive me projekte të reja muzikore.

Fillimsht ajo solli këngën “Dale kadale”, gjersa më pas erdhi me klipin e ri “S’je normal”, që gjithashtu u prit mirë nga publiku, dhe për të dyja këto klipe kishte shpenzuar shuma të mëdha.

Gjatë muajve të nxehtë, bukuroshja shkupjane u kujdes që t’i japë vetes edhe disa ditë të merituara pushimi.

Muaj më parë ajo kishte vendosur të shkonte bashkë me familjen në Greqi, para disa javësh shijoi luksin edhe në bregdetin e Kroacisë, ndërsa destinacioni i saj i radhës ka qenë vendi më luksoz për pushime, Palma de Mallorca.