Ndeshjen që po zhvillohet sonte mes gjigantëve të Milanit dhe skuadrës simpatike shqiptare nga Maqedonia, Shkëndijes, ajo e ka ndjekur nga afër në stadiumin “San Siro” të Milanos.

Bëhet fjalë për një ndër këngëtaret më seksi shqiptare, Adelina Tahirin. Ajo është nga shqiptarët e Maqedonisë dhe nuk do ta humbte një rast të tillë për të ndjekur nga afër skuadrën e Shkëndijes në një nga ndeshjet më të rëndësishme ndoshta në të gjithë historinë e saj.

Por gjithë ata që Adelina Tahiri i ka patur afër në shkallët e stadiumit, me shumë gjasa e kanë ndjekur lojën pjesë-pjesë, për shkak se sytë do t’i kenë “kullotur” diku tjetër.

Fjala është për gjoksin bombastik të këngëtares bukuroshes shqiptare, të cilin ajo e ka ekspozuar tej mase, duke marrë kështu vëmendjen e njerëzve.

Kjo është përshtypja që të lë pikërisht videoja që Adelina e publikoi në Instagram.