Kohë më parë këngëtarja Dua Lipa u përfol se ka shkëputur lidhjen me Isaac Carew, me të cilin ishte në lidhje të gjatë për një kohë.

Megjithatë, ajo para disa muajve ka postuar përsëri një foto me të, duke shtuar dyshimet rreth ribashkimit të tyre.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto bashkë me një tjetër mashkull i cili e puthte në faqe teksa ecnin rrugëve.

Ajo po qëndron gjatë një turneu në Japoni dhe djaloshi misterioz po e përcjellte atë në këtë vend.