Ajo shpërndau një video seksi të vallëzimit të saj në stuhi më parë gjatë kësaj jave.

Dhe Elizabeth Hurley ka vazhduar të tregojë trupin e saj sensacional, duke publikuar një tjetër imazh të nxehtë nga pushimet, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Aktorja 52-vjeçare nga Britania, ka dëshmuar përsosmërinë e saj, derisa ka ekspozuar format për lakmi në një kostum ngjyrë korali para kamerës