Ajo është një modele britanike, e cila ishte në lidhje të shkurtër dashurie me Scott Disick.

Të premten Ella Ross ka treguar se përse kishte arritur të kapte syrin e babait të tre fëmijëve të Kourtney Kardashian, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

21-vjeçarja u shfaq e veshur për të bërë përshtypje për një natë në kryeqytetin britanik, bashkë me shoqen e saj Lottie Moss.

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, me pantallona të gjatë dhe një bluzë transparente, e cila ia nxori në pah gjoksin, duke mbuluar vetëm thithkat.