Jurgen Klopp dhe Philippe Coutinho janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhe kryesore janë trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp dhe braziliani Philippe Coutinho.

Gjermani tha se edhe nëse Barcelona ofron 150 milionë euro, ata nuk do ta shesin Coutinhon.