Inter ka njoftuar se ka nënshkruar me portierin Daniele Padelli

Inter dhe Torino kanë arritur marrëveshje për transferimin e portierit italian, Daniele Padelli.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Interit, por nuk saktësohet se për sa vite ka nënshkruar kontratë.

“Daniele Padelli është lojtar i ri i Interit”, thuhet në faqen e tyre zyrtare.

Padelli më herët përveç Torinos, ka luajtur edhe për skuadrat si Sampdoria, Udinese deh Como.