Ata e kanë shndërruar veten në një çift të fuqishëm të Made In Chelsea, duke i kthyer linjat e tyre në superforma.

Dhe 26 vjeçari Ryan Libbey dhe 27 vjeçarja Louise Thompson, kanë treguar frytet e punës së tyre të madhe gjatë vizitës në Walt Disney World Florida,

Dyshja janë shfaqur tejet seksi me trupat e tyre, derisa kanë shijuar pushimet.

Të veshur në rroba plazhi, Ryan dhe Louise dukeshin tejet të lumtur bashkë.