Dy nga zërat më të njohur në skenën shqiptare kanë surprizuar me paraqitjen e tyre.

Soni Malaj dhe Eneda Tarifa janë duke pushuar së bashku. Këngëtret duken në super formë.

Nëna të dy bukurosheve të vogla Anna dhe Aria këngëtaret duken super sexy deh me forma trupore të hatashme.