Lorik Berisha nga Prishtina po kërkohet nga familja e tij, pasi ka dalur nga shtëpia orë më parë dhe nuk është kthyer akoma.

Lajmin për humbjen e tij e ka bërë të ditur vetë babai, Arbër Berisha, i cili edhe ka lutur të gjithë ata që e kanë parë djalin e tij të lajmërohen.

Në rast se keni ndonjë informacion apo e keni parë vogëlushin, lajmëroni babain e tij në këtë numër telefoni: 044 186 340.

Loriku kur ka dalur nga shtëpia ka pasur të veshur një komplet veshjeje të Real Madridit.

Gazeta Metro ju lutet që nëse keni informacion apo e keni parë vogëlushin, të kontaktoni babain e tij apo edhe numrin e redaksisë:049 576 111.

Kështu duket Loriku:

auto_femija11499697384