Revista presitigjioze “Forbes” ka shkruar këto ditë për këngëtaren kosovare Era Istrefi e cila ka bërë famë botërore.

Forbes e përmend faktin që Era është nga Kosova dhe duke përmendur sukeseset e saj të shumta paralajmëroj edhe bashkëpunimin e radhës që Era pritet të ketë me një prej këngëtarëve më me zë aktualisht në industrinë e muzikës, shkruan arbresh.info.

Bëhet fjalë për reperin me prejardhje markokene, French Montana i cili ka bërë bujë me kënën e fundit “Unforgettable”.

Në artikullin e Forbes zbulohet edhe titulli i këngës dhe ai do të jetë “No I Love Yous”.