Në shumë pak kohë Kallashi është kthyer në një nga personazhet më të komentuar shqiptar. Valltarja emri i të cilës është Donjeta Kosumi nuk e ka publikuar deri më tani të dashurin, por sot është zbuluar se kush është ai.

Bëhet fjalë për modelin Berat Behramaj i cili duhet thënë se është një nga meshkujt më seksi kosovar.

Ka qenë pikërisht Berati ai që ka postuar një foto nga biseda e tij me Kallashin ku kjo e fundit ka xhelozuar pas mesazheve të shumta që modeli ka marrë dhe i ka shkruar: “Shih po më tradhëton”.

Ndërsa modeli i përgjigjet se ajo është një dhe e vetmja për të dhe në Instastory shkruan: “Të dua”.