Prej kohësh këngëtarja dhe  sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale.

Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale  pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë.

Nga pamjet duket se në fizikun e saj nuk ka ndryshuar asgjë. Por nuk dihet nëse kjo është një foto e realizuar kohët e fundit. 

 

Global