Yllka Kuçi ka vendosur që të duket krejtësisht ndryshe në klipin e saj më të ri

Në një foto që ka siguruar GazetaExpress, Yllka shihet e veshur me një fustan të kaltër derisa këngën e saj më të re pritet që ta lansojë së shpejti.

E ky ndryshim ka ardhur pasi që për këngëtaren kësaj here është përkujdesur Sellma.

Burime të Express thonë se kënga e re e Yllkës quhet “Fale” dhe është një këngë që do të sjell freski në stinën e verës