Këngëtarja Yllka Kuçi ka treguar se ka marrë ngjyrë pak para fillimit të sezonit të verës

Yllka, e cila gjatë verës më shumë është e angazhuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme, ka treguar me anë të një fotoje se tashmë ajo e ka kryer plazhin, shkruan GazetaExpress.

Këngëtarja, e cila vlerësohet për zërin e saj melodik, ka vite që tashmë është e martuar.

Por, ajo ende nuk ka vendosur që të bëhet nënë, duke vazhduar karrierën e saj si në muzikë ashtu edhe si profesoreshë e muzikës në Gjakovë