Këngëtarja Xhensila Myrtezaj prej ditësh ndodhet larg Shqipërisë, ku po kalon disa ditë pushime së bashku me partnerin Bes Kallaku.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft seksi me rroba gjumi dhe krahas saj shkruan: “Duke menduar për të gjitha çastet e bukura sot dhe me një buzëqeshje për të nesërmen.