Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Ajo vjen në një bashkëpunim me këngëtarin dhe njëkohësisht autorin e këngës, Irken Hyka. ‘Si të jem mirë’ është titulli i këngës që Xhensila e ka shoqëruar me një videoklip shumë veror, por ndryshe nga herët e tjera kënga është një baladë.