Reperi Mozzik kohët e fundit është shumë aktiv si me projekte të reja, ashtu edhe me mbrëmje muzikore.

Këto ditë, ai është duke punuar rreth projektit të tij më të ri me titull “Xhelozia”.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka njoftuar fansat e tij, se shumë shpejt do të sjell këngën më të re.

Kujtojmë se kënga e fundit e Mozzik është “Kuks, e cila u publikua në muajin maj dhe deri tani ka marrë mbi 5 milionë klikime.