Ne jemi mësuar që ta shohim atë tek shfaqet në rolin e “Xhansusë” në serilain “Fate të kryqëzuara”. Por edhe bukuroshja turke Leyla Tanlar ka serialin e saj të preferuar.

Mbase nuk është vet ai ku ajo luan dhe as ndonjë turk, por diçka krejt tjetër. Aktorja është shikuese e rregullt e serialit të famshëm anglez “Game of Thrones”.

Leyla tani është duke shikuar episodet e sezonit të shtatë, këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në Instastory, ku përmes fotografisë tregon se është duke e shikuar pikërisht këtë serial.