Skuadra gjermane është shumë e interesuar që t’i sigurojë shërbimet e francezit si huazim para nisjes së edicionit të ri

Wolfsburg ka bërë ofertë zyrtare për ta huazuar sulmuesin e Manchester United, Anthony Martial.

Francezi ka kohë që është i lidhur me një largim nga Old Trafford dhe skuadra gjermane është e bindur se mund t’i sigurojë shërbimet e tij.