Nga qytetar nga Ohri u rrah për vdekje pas një përleshje me bashkëqytetarin.

Sipas informatave paraprake, përleshja fizike dhe në zenkën verbale, ka ndërhyri edhe djali i një prej pjesëmarrësve në rrahje dhe e kanë rrahur deri në vdekje bashkëqytetin e tyre, përcjell TetovaSot.

Incidenti ka ndodhur para një dyqan lokal, në rrugën Budva në lagjen “Radojca Novichiq” në Ohër.

Global

Nga SPB Ohër thonë se ekipet e policisë janë në vendin e ngjarjes, dhe se po inspektojnë rrethanat dhe gjithçka që lidhjet me ngjarjen./TetovaSot/

 

 

T mobile In article [4]