Viola Spiro është shpeshherë pjesë e faqeve rozë falë dukjes atraktive që ka. Prezantuesja sportive nga Shqipëria është një admiruese e plazhit, ndërsa posedon vija trupore për t’u pasur zili.

Në kuadër të pushimeve verore, për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, kohë pas kohe ajo ka publikuar fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini.

Një të tillë e ka sjellë edhe ditën e diel, ndërsa ka pozuar në plazh në afërsi të ujit dhe duket për mrekulli. “Në rërë dhe me disponim deti”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë. Më poshtë jua sjellim edhe disa fotografi të tjera me rrobabanje që Viola i ka publikuar gjatë këtij muaji.