Vildane Zeneli vazhdon të ndajë me ndjeksit në Instagram momente nga jeta superloksoze.

Modelja e njohur dhe tejet seksi ka blerë shtëpi të re.

Ajo ka publikuar një video në Instastory, duke treguar disa nga pjesët e kësaj shtëpie të mahnitshme.

Në fotografitë më poshtë mund të shihni parajsën në të cilën do të jetëojë Vildanja tash e tutje.

Image