Ajo është e njohur për trupin e saj seksi, për të cilin ushtron shumë dhe mban dieta.

Dhe Vicky Pattison tregoi frytet e punës së saj të madhe, derisa u shfaq në bikini njëpjesësh në plazh,

Fituesja e I’m A Celebrity mahniti me format seksi trupore, teksa kishte veshur bikini të gjelbër.

29 vjeçarja po pushon në plazhet e Spanjës.